Ahojte,

Volám sa Jaroslav Trokan a rád Vás za štyri až osem týždňov pripravím na celosvetovo najpopulárnejšiu jazykovú skúšku z anglického jazyka IELTS. Je potrebná najmä vtedy, ak chcete pracovať, študovať alebo žiť v zahraničí, prípadne v budúcnosti pôsobiť v medzinárodnej spoločnosti na Slovensku, kde je angličtina dnes nevyhnutná.

Z vlastných skúseností viem, že ak sa chce človek v cudzom jazyku skutočne zlepšiť, je oveľa efektívnejší dvoj- až trojmesačný intenzívny kurz než dvojhodinové kurzy dvakrát týždenne po dobu jedného roka.

https://jtenglish.sk/wp-content/uploads/2022/07/jaroslav-trokan-and-stundets.jpg

Kurzy

Môžete si vybrať z mojej ponuky piatich typov kurzov. Výber záleží na Vás a závisí od toho, čo preferujete a čo Vám vyhovuje. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť sami, pokojne ma kontaktujte a rád Vám s výberom pomôžem. Dôležité je uvedomiť si, aký typ kurzu Vás môže najviac posunúť za Vaším cieľom.

Uvoľnená atmosféra, zaujímavá konverzácia o bežných témach a hlavne ďalšie aktivity, ktoré sa dajú so štúdiom cudzieho jazyka skombinovať tak, aby človek nesedel celý čas len nad knihami a slovníkom.

IELTS
IELTS
Víkendové kurzy
ONE-TO-ONE
Kurzy dohodou
Online
konverzácia
Kurzy pre firmy
IELTS
Úroveň:
Vyžaduje sa úroveň anglického jazyka B1
Miesto výučby:
Osobne v dubnici nad Váhom
Konanie kurzu:
Pondelok - Piatok (od 17:00 - 22:00)
Trvanie kurzu:
6 hodín denne, 30 hodín týždenne
Cena za hodinu:
5,90 eur/hodina, 1 hodina = 45 minút
Cena za týždenný kurz:
177 eur s DPH
Mám záujem o tento typ kurzu
IELTS - Víkendové kurzy
Úroveň:
vyžaduje sa úroveň B1
Miesto výučby:
Osobne v dubnici nad Váhom
Konanie kurzu:
Víkendy – 8:30 – 19:45 ak nemáš z pracovných alebo iných dôvodov čas počas týždňa, som ti k dispozícii aj počas víkendov (vhodné pre pracujúcich)
Trvanie kurzu:
30 hodín za víkend
Cena za hodinu:
5,90 eur/hodina, 1 hodina = 45 minút
Cena za týždenný kurz:
177 Eur
Mám záujem o tento typ kurzu
ONE-TO-ONE - Kurzy dohodou

Tento kurz je vhodný pre človeka, ktorý má špecifické požiadavky a potrebuje sa sústrediť na konkrétne oblasti. Obsah kurzu a preberané témy máte plne v rukách. Budeme sa sústrediť na oblasti jazyka, v ktorých sa cítite neisto, pretože spolu to dokážeme zmeniť.

Cena za 1 hodinu = 9,90 Eur, miesto a čas výučby je rovnako v tvojich rukách, viem prísť aj k tebe domov. Minimálny počet hodín je však 10 za týždeň. Jedna hodina trvá 45 minút. Ponuka nie je obmedzená vekom a teda platí pre všetky vekové kategórie.

Mám záujem o tento typ kurzu
Online - konverzácia

Možnosť zamerať sa len na konverzáciu. Ponúkam pokec na 20 minút prostredníctvom sociálnych sietí. Cena je 60 Eur na 30 dní. Časy po dohode.

Mám záujem o tento typ kurzu
Kurzy pre firmy

Rozmýšľate nad atraktívnym bonusom pre svojich zamestnancov? Ponúkam kurzy IELTS priamo vo Vašej firme podľa Vašich požiadaviek. Zostáva však v platnosti maximálny počet ľudí 5 na jednu skupinu. Termíny a časy po vzájomnej dohode.

Mám záujem o tento typ kurzu
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams,
- I can’t wait to have you on board.

Kto som?

Touto ponukou by som rád oslovil a pomohol čo najväčšiemu počtu z Vás. Sám viem, aké je to byť z učenia jazyka frustrovaný a nevidieť svetlo na konci tunela. Robím to aj preto, že ma baví komunikácia s ľuďmi, ktorí sa reálne chcú v anglickom jazyku zlepšiť a majú konkrétny cieľ. Počas štúdia v zahraničí som zistil, že učenie cudzieho jazyka dokáže byť aj veľká zábava a človek môže sám na sebe pocítiť zlepšenie už za mesiac. Ja osobne som absolvoval tento kurz na Malte a viem, čo funguje a čo nie. Za výhodu uvedenej ponuky považujem férovú cenu, efektívnu metódu výučby a zábavné hodiny. Ako sa hovorí – easy peasy lemon squeezy.

Ak sa bojíte gramatiky a toho, že sa ju nikdy nenaučíte, na obavy nie je dôvod. Na gramatiku sa nebudeme vôbec sústrediť, iba pokiaľ by ste vyslovene chceli. Tak či tak príde časom úplne prirodzene. IELTS na rozdiel od Cambridge certifikátov ako FCE alebo CAE nie je o gramatike. Teším sa na Vás.